Brno Dance Cup 2021

— Informace —

V roce 2019 jsme se rozhodli uspořádat první ročník taneční soutěže Brno Dance Cup. Tanečnímu sportu se většina našeho organizačního týmu věnuje již od dětství, někteří se však přidali až po vzniku projektu Pro-Am. Projekt Pro-Am spočívá ve spojení amatéra/ky a profesionála/ky. Tento systém můžete znát hlavně z televizního pořadu Stardance. Naším cílem je, abychom umožnili tancovat lidem, kteří se k tanci nemohli dostat dříve. Tanec je umění i sport v jednom a my chceme ukázat, že je možné začít tančit v jakémkoliv věku. V roce 2021*  se taneční soutěž Brno Dance Cup zařadila do kalendáře soutěží nově vzniklé organizace Czech Pro Am Dance Union.

*Na základě epidemiologické situace, jsou soutěžní páry povinny se prokázat antigenním testem ne starším než 24h, nebo PCR testem na starším než 72h nebo certifikátem očkování, nebo lékařským potvrzením o prodělané nemoci Covid-19 (ne starší než 180 dní).
Respirátory třídy FFP2 nebo KN95, jsou nutností mimo taneční parket a taktéž pro diváky, pokud od sebe nebudou mít rozestup minimálně 1,5m (pro občerstvení platí výjimka)

Epidemiologickou situaci sledujeme a v případě potřeby upřesníme nebo změníme pravidla.